KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914234

nr 1391 4234

Erik Byström

(1902-1988), Sverige

Oljemålning, Erik Byström (1902-1988), Sverige. Signerad, daterad 62m. Olja på pannå, 40x33cm, yttermått inklusive ram: 46x38cm

Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:47:36

Erik Byström

Läs mer om Erik Byström