KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14764104

nr 1476 4104

Erik Byström

(1902-1988), Sverige

Oljemålning, Signerad 1945. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm

Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 juni 2022
kl 20:58:13

Erik Byström

Läs mer om Erik Byström