KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12317572
nr 1231 7572
Erik Byström
(1902-1988), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad, daterad -46. Olja på pannå, 40x29 cm
Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:01:39
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)