KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12317572

nr 1231 7572

Erik Byström

(1902-1988), Sverige

Oljemålning, Modell. Signerad, daterad -46. Olja på pannå, 40x29 cm

Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 januari 2019
kl 20:01:39

Erik Byström

Läs mer om Erik Byström