KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445148

nr 1444 5148

Erik Brandt

(1910-1987), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 17x24, yttermått inklusive ram: 34x41 cm

Erik Brandt, född 1910 i Malmö, död där 1987, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:15:59

Erik Brandt

Läs mer om Erik Brandt