KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073338
nr 1307 3338
Eric Rhönnstad
(1909-1980), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 60x73cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:41:29
17/2 18:34:41
Eric Rhönnstad
Läs mer om Eric Rhönnstad