KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17516273

nr 1751 6273

Eric Lundberg

(1918-1992), Sverige

Oljemålning, Kustlandskap. Signerad, daterad -65. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:52:43

Eric Lundberg

Läs mer om Eric Lundberg