KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17359255
nr 1735 9255
Eric Hansen, Monogramsignerad, EH. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 100x100 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 19:36:27
100 kr
150 kr