KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14432056
nr 1443 2056
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Oljemålning, "Tjurfäktning". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 39x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:27:07
20/1 20:35:35
300 kr
22/1 08:15:48
24 jan
Retro
Läs mer om Retro
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén