KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4878136
nr 487 8136
England Landskap, 1800-tal, sign. 1849, 25x41 färgbortfall retuscherad
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
söndag 18 november 2007
kl 10:39:46
Signe Persson-Melin (f. 1925)