ART / Oil paintings / Oil painting 12948549
nr 1294 8549
Emil Nordberger
(1889-1942)
Emil Nordberger (1889-1942). Älg i Skogen. Signerad 1940. Oil on canvas, 57x98,
OIL PAINTING, Emil Nordberger (1889-1942), Älg i Skogen. Signerad 1940. Olja på duk, 57x98 cm
300
SEK 250
Monday December 2 2019
at 18:06:17
100 kr
200 kr