KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11843320

nr 1184 3320

Emil Ekman

(1880-1951), Sverige

Oljemålning, Fiskebåtar, signerad. Olja på pannå, 27x35

Utrop:

1.200 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 maj 2018
kl 20:49:25

Emil Ekman

Läs mer om Emil Ekman