KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342148
nr 1234 2148
Elvi Tondén
(1886-1971), Sverige
Oljemålning, Väg. Signerad 1933. Olja på duk, 50x60 cm
Elvi Tondén, svensk bildkonstnär född 1886, död 1971.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:14:53
100 kr
150 kr