KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342148

nr 1234 2148

Elvi Tondén

(1886-1971), Sverige

Oljemålning, Väg. Signerad 1933. Olja på duk, 50x60 cm

Elvi Tondén, svensk bildkonstnär född 1886, död 1971.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:14:53

Elvi Tondén

Läs mer om Elvi Tondén