KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804226

nr 1280 4226

Elsa Wilson

(1878-1944), Sverige

Oljemålning, Landskap. Ej signerad. Olja på pannå, 14x19 cm

Elsa Wilson, svensk målare och grafiker född 1878, död 1944.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:07:43

5/10 08:07:04 1      Vinnande bud

Elsa Wilson

Läs mer om Elsa Wilson