KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175129
nr 1517 5129
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
Oljemålning, Signerad och daterad -57. Olja på pannå, 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:36:25
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner