KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123033
nr 1612 3033
Elmar Karimov
(f. 1965), Azerbajdzjan
Oljemålning, Elmar Karimov (f. 1965), Sverige. "Spring morning". Signerad, oramad. Olja på duk, 90x90 cm
Elmar Karimov, azerbajdzjansk-svensk bildkonstnär född 1965.
måndag 15 april 2024
kl 19:43:43
Elmar Karimov
Läs mer om Elmar Karimov
Elmar Karimov
Läs mer om Elmar Karimov
nr 1612 3033
Elmar Karimov
(f. 1965), Azerbajdzjan
måndag 15 april 2024 |
Elmar Karimov