KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16258116

nr 1625 8116

Elmar Karimov

(f. 1965), Azerbajdzjan

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 65x54cm, oramad

Elmar Karimov, azerbajdzjansk-svensk bildkonstnär född 1965.

måndag 3 juni 2024
kl 18:41:10

Elmar Karimov

Läs mer om Elmar Karimov