KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193495
nr 1419 3495
Ellen Norbeck, Vårdträdet. Signerad, daterad -83. Olja på pannå, 15x15, yttermått inklusive ram: 27x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:48:20
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr