KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351114

nr 1335 1114

Ellen Norbeck. "På landet". Signerad, daterad -82. Olja på pannå, 26x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:40:57

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer