KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17516285

nr 1751 6285

Elisabeth Ekwall

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 2024, efter R Ferri. Olja på duk, 24x23 cm, yttermått inklusive ram: 34x33 cm

Elisabeth Ekwall, svensk bildkonstnär född 1950.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:48:02

15/12 18:28:14 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Elisabeth Ekwall

Läs mer om Elisabeth Ekwall