KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17087280
nr 1708 7280
Elisabeth Ekwall
(f. 1950), Sverige
Oljemålning, Kopia efter William Bouguerau, "Loves Resistance". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Elisabeth Ekwall, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:42:14
100 kr
150 kr