KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087003
nr 1608 7003
Elisabeth Ekwall. Signerad, daterad 2021, efter J W Waterhouse, "Study for a naiad. Olja på duk, 48x37 cm, yttermått inklusive ram: 50x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:18:44
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr