KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16065175
nr 1606 5175
Elin Källman (f. 1977), Sverige. Kvinna i vattenbryn. Monogramsignerad a tergo. Olja på pannå, bildmått: 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:35:18
14/3 17:47:20