KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306399

nr 1630 6399

Elin Höglund-Svanholm

(1914-2010), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 26x45 cm, yttermått inklusive ram: 40x59 cm

Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:08:43

29/6 14:23:24 1      Vinnande bud

Elin Höglund-Svanholm

Läs mer om Elin Höglund-Svanholm