KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407228

nr 1340 7228

Einar Törning

(1884-1941), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, 1933. Olja på duk, 32x45cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:56:09

Einar Törning

Läs mer om Einar Törning