KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15475090
nr 1547 5090
Einar Törning
(1884-1941), Sverige
Oljemålning, Blåsippor. Signerad E Törning, daterad 1936. Olja på pannå, 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 27x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:41:19
6/6 11:10:23
Einar Törning
Läs mer om Einar Törning