KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15758309
nr 1575 8309
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Lånvik Möja. Signerad och daterad 1942. Olja på duk, 49x63 cm, yttermått inklusive ram: 66x81 cm
Kondition: krackeleringar, slitage
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:55:03
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme