KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13951037
nr 1395 1037
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Oljemålning, Stilleben med ljusstake, Signerad. Olja på pannå, 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:34:00
2/5 18:52:37
1.500 kr
3/5 15:52:06
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman