KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581257
nr 1358 1257
Einar Karsvik, Stilleben, Signerad. Olja på pannå, 39x31 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:58:44
100 kr
300 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr