KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143358
nr 1514 3358
Egon Kullring, "Ålands hav". Signerad, daterad 1984. Olja på duk, 58x68 cm, yttermått inklusive ram: 66x77 cm
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:25:12
6/1 08:23:39