KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087327

nr 1408 7327

Egmond Vernon, komposition. Signerad, numrerad -65. Olja på duk, daterad 72x91 cm, 76x95 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:37:44

19/7 18:12:27 1      Vinnande bud