KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15781050

nr 1578 1050

efter Gustav Klimt. Figurkomposition. Ej signerad. Proveniens: förvärvad av artisten Johan Kinde. Olja på duk, 61x122 cm, yttermått inklusive ram: 63x124 cm. Skänkt av Johan Kinde

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 20 november 2023
kl 05:36:43

  • 20 nov

Specialauktion för Stadsbrudskåren

Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren