KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062012
nr 1306 2012
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Oljemålning, Porträtt, signerad. 1891. Olja på duk, 33x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:28:28
5/2 23:21:26
300 kr
7/2 11:04:20
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren