KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036216
nr 1703 6216
Edvard Pierzynski, Signerad, slädfärd i vinterlandskap. Olja på duk, 60x91 cm, yttermått inklusive ram: 80x111 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:43:08
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)