KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475071

nr 1747 5071

Edvard Cederling (1887-1971), blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 53x44 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 ca

Utrop:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:20:09