KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17377342
nr 1737 7342
Ebba Palm, blomsterstilleben. Signerad, daterad -49. Olja på duk, 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 63x53 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:42:03
31/10 07:12:25
31/10 17:39:58