KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14023380
nr 1402 3380
E Wünselk. Signerad. Olja på duk, 62x54cm, yttermått inklusive ram: 82x72cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:16:16
150 kr
200 kr