KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599069
nr 1259 9069
E Ekholm, blommor, signerad. Olja på duk, 34x30
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:20:01
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr