KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246515
nr 1424 6515
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Hus vid medelhavet". Olja på pannå, 22x18cm, yttermått inklusive ram: 34x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:50:38
11/10 18:44:48
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix