KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11806256
nr 1180 6256
Doreen Vaithilingam. Signerad, daterad -65,130x120 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:15:47
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr