KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956737

nr 1395 6737

Dirk Larsen

(f. 1951), Danmark

Oljemålning, "The cleaners cleaner". Signerad, daterad 1999. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x55 cm

Dirk Larsen, dansk konstnär född 1951.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:13:29

29/4 17:28:45 1      1.000 kr
3/5 19:04:33 2      Vinnande bud

Dirk Larsen

Läs mer om Dirk Larsen