KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936077

nr 1593 6077

David Rönnberg. Kor vid vattendrag. Signerad D Rönnberg samt daterad 1896. Olja på duk, 47x31 cm, oramad

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:01:37