KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16064424

nr 1606 4424

David Parsén

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Blommande buske. Signerad. Olja på duk. 35x41 cm, yttermått inklusive ram: 51x58 cm

David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.

måndag 18 mars 2024
kl 20:58:40

David Parsén

Läs mer om David Parsén