KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4903789
nr 490 3789
David Parsén, signerad och daterad, 'D. Parsén 32'. Olja på duk. Timmerhus på Käringberget, Leksand
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 oktober 2007
13/10 20:19:51
500 kr
15/10 10:17:47