KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16364381
nr 1636 4381
David Bates. Signerad, daterad 1891, "Above Bachlediog", landskap med figur. Olja på duk, 76x53 cm, yttermått inklusive ram: 108x83 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:08:22
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr