KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307205
nr 1530 7205
Dag Björn Hellsing
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Dag Björn Hellsing (f. 1923), Signerad. Olja på pannå, 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 53x74 cm
Dag Björn Hellsing, svensk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:13:54
23/3 23:39:58
100 kr
27/3 20:05:01
Dag Björn Hellsing
Läs mer om Dag Björn Hellsing