KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033085
nr 1603 3085
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, Kustlandskap. Signerad. Olja på pannå, 34x59 cm, yttermått inklusive ram: 43x67 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:29:08
4/3 16:26:58
Curt Viberg
nr 1603 3085
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 4 mars 2024 |
| 4/3 16:26:58 | 1 | Vinnande bud |