KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506025
nr 1550 6025
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Shy blue line". Signerad, daterad -23. Olja på duk, 30x25 cm, oramad
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 3 juli 2023
kl 19:54:31
Claire View
Läs mer om Claire View