KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915032
nr 1591 5032
Claes Caspersson
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, "Blommande Äng". Signerad. Olja på duk, 48x58 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Claes Caspersson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:54:58
22/1 17:54:21