KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128180
nr 1312 8180
Christoffer Wallroth
(1841-1916), Sverige
Oljemålning, Motiv från Filipstad. Ej signerad. Olja på pannå, 27x35 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:51:13
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Christoffer Wallroth
Läs mer om Christoffer Wallroth