KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14198259
nr 1419 8259
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, "Ögon för varann". Signerad, daterad 1994,38x45, yttermått inklusive ram: 54x61 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:24:08
17/9 12:20:46